Language :.
Ana Sayfa > Ürünler              
 
ÜRÜN GRUPLARI
Solvent Bazlı Yapıştırıcılar
Su Bazlı Yapıştırıcılar
Hotmelt Yapıştırıcılar
HMPUR Poliüreten Hotmelt
Finisaj Ürünleri
 
UYGULAMA ALANLARI
Ayakkabı imalatı
Mobilya imalatı
Ambalaj imalatı
Otomotiv Sektörü
Tekstil Ürünleri imalatı
Yatak imalatı
Yapı Sektörü
Yat imalatı
Pencere Uygulamaları
Zemin Uygulamaları
Mozaik, Mermer ve Taş Uyg.
Tuhafiye Ürünleri imalatı
Kırtasiye Ürünleri imalatı
Genel Amaçlı Yapıştırıcılar
Diğer
 
 
   
 
ÜRÜN ADIÜRÜN GRUBUUYGULAMAAÇIKLAMA
Denlaks PS 7050Hotmelt YapıştırıcıAyakkabıDenlaks PS 7050, açık sarı-şeffaf, kalıp hotmelt yapıştırıcı. Farklı yüzeylere iyi penetrasyon ve yüksek yapışma gücüne sahiptir. Ayakkabı sektöründe; deri, keçe ve EVA ile taban astarı yapıştırma işleminde kullanılır.
Denlaks PS 7200Hotmelt YapıştırıcıAyakkabıDenlaks PS 7200, su beyazı-şeffaf, kalıp hotmelt yapıştırıcı. Açık renk, mükemmel ısıl dayanım, farklı yüzeylere iyi penetrasyon ve yüksek yapışma gücüne sahiptir. Ayakkabı sektöründe; deri, keçe ve EVA ile taban astarı yapıştırma işleminde kullanılır.
Denlaks S 7500Hotmelt YapıştırıcıAyakkabıDenlaks S 7500, beyazı-şeffaf, hotmelt yapıştırıcı. Açık renk, mükemmel ısıl dayanım, farklı yüzeylere iyi penetrasyon sahiptir. Ayakkabı sektöründe; Kalıp–çelikli veya çeliksiz taban astarı montajında, çivi veya zımba teli yerine sabitleme amacıyla kullanılmaktadır.
Denlaks PM 1010Hotmelt YapıştırıcıAmbalajDenlaks PM 1010, renksiz ve kokusuz, yüksek ısıl dayanıma sahip hot melt yapıştırıcı. Seri üretimler için mükemmel yapışma ve temiz uygulanabilirlik özelliklerine sahiptir. Ambalaj sektöründe; laksız kâğıt, oluklu mukavva, karton, tepsi kutuların kapatılmasında kullanılır. Gıda ambalajlarında kullanılabilir.
Denlaks PM 1225Hotmelt YapıştırıcıAmbalajDenlaks PM 1225, üstün performanslı, yüksek yapışma ve yüksek ısıl dayanıma sahip hotmelt yapıştırıcı. Seri üretimler için mükemmel yapışma ve temiz uygulanabilirlik özelliklerine sahiptir. Ambalaj sektöründe; laksız kâğıt, oluklu mukavva, karton, tepsi kutuların kapatılmasında kullanılır. Ambalaj sektöründe yapışması güç yüzeylerin (ör: cilalı yüzeyler, plastik film veya wax kaplı yüzeylerin) yapıştırılmasında kullanılır. Gıda ambalajlarında kullanılabilir.
Denlaks PM 1005Hotmelt YapıştırıcıAmbalajDenlaks PM 1005, ambalaj sektörü için tasarlanmış yüksek performanslı hotmelt yapıştırıcı. Seri üretimler için mükemmel yapışma ve temiz uygulanabilirlik özelliklerine sahiptir. Ambalaj sektöründe; laksız kâğıt, oluklu mukavva, karton, tepsi kutuların kapatılmasında kullanılır.
Denlaks PM 1300LTHotmelt YapıştırıcıAmbalajDenlaks PM 1300 LT, düşük sıcaklıkta uygulanabilen, kutu ve karton kapama işlemleri için formüle edilmiş yüksek kaliteli hotmelt yapıştırıcı. Mükemmel yapışma ve kolay uygulanabilirlik özelliklerine sahiptir. Ambalaj sektöründe; laksız kâğıt, oluklu mukavva, karton, tepsi kutuların kapatılmasında kullanılır. Gıda ambalajlarında kullanılabilir.
Denlaks PS 5001Hotmelt YapıştırıcıAmbalajDenlaks PS 5001, çeşitli yüzeylere mükemmel yapışma özelliğine sahip, düşük viskoziteli PSA hotmelt yapıştırıcıtir. Açık renkli ve mükemmel uygulanabilme özelliği gösterir. Ambalaj sektöründe; etiketleme uygulamalarında kullanılır.
Denlaks SPG 7014Hotmelt YapıştırıcıTekstil - YatakDenlaks SPG 7014, açık sar-şeffaf, kalıp hotmelt yapıştırıcıtir. Farklı yüzeylere iyi penetrasyon ve yüksek yapışma gücüne sahiptir. Sünger, keçe ve kapitone, termo gibi çeşitli yüzeylerin yapıştırma işleminde kullanılır.
Denlaks SPG 7012Hotmelt YapıştırıcıTekstil - YatakDenlaks SPG 7012, su beyazı-şeffaf, kalıp hotmelt yapıştırıcıtir. Farklı yüzeylere iyi penetrasyon ve yüksek yapışma gücüne sahiptir. Sünger, keçe ve kapitone, termo gibi çeşitli yüzeylerin yapıştırma işleminde kullanılır.
Denlaks Denpur 3500PUR Hotmelt YapıştırıcıMobilyaDenlaks Denpur 3500, özel olarak formüle edilmiş reaktif poliüretan hotmelt yapıştırıcı. Mükemmel sıcak/soğuk direnci ve nem direncine, güçlü ilk tutunum özelliklerine sahiptir. Genel mobilya sektörü; düz laminasyon ve sandviç panel uygulamalarında kullanılır.
Denlaks Denpur 9500PUR Hotmelt YapıştırıcıPencereDenlaks Denpur 9500, çevre koşullarına maksimum dayanıklılık gösteren özel olarak formüle edilmiş reaktif poliüretan hotmelt yapıştırıcı. Mükemmel sıcak/soğuk direnci ve nem direncine, güçlü ilk tutunum özelliklerine sahiptir. Mobilya sektörü; PVC ve Alüminyum pencere profilleri, PVC eşikleri ve çeşitli dış profil uygulamalarında kullanılmaktadır.
Denlaks Denpur 8500PUR Hotmelt YapıştırıcıTekstilDenlaks Denpur 8500, özel olarak formüle edilmiş reaktif poliüretan hotmelt yapıştırıcı. Mükemmel sıcak/soğuk direnci ve nem direncine, güçlü ilk tutunum özelliklerine sahiptir. Tekstil sektörü; kumaş-kumaş yapıştırma ve ince film laminasyon uygulamalarında kullanılır.
Denlaks Denpur CLEANERTemizleyiciGenelDenlaks Denpur Cleaner, poliüretan yapıştırıcı ekipman temizlik uygulamalarında (merdane vb.) kullanılır.
Denlaks C 1100TemizleyiciGenelDenlaks C 1100, poliüretan yapıştırıcı ekipman temizlik uygulamalarında kullanılır.
Denlaks DentonSolvent Bazlı PrimerAyakkabıDenlaks Denton, sadece Denlaks yapıştırıcıları için formüle edilmiş, polikloropren esaslı yapıştırıcıların viskozitesini düşürmek amacı ile üretilmiş bir çözeltidir.
Denlaks Densol VSolvent Bazlı PrimerAyakkabıDenlaks Densol V, ayakkabı üretiminde, PVC, PU, TPU tabanların ve yağlı suni deri yüzeylerinin yapışacak alanlarının toz, kir, yağ ve boya kalıntısından temizlenmesi amacıyla kullanılan çözeltidir.
Denlaks Primer 490 SSolvent Bazlı PrimerAyakkabıDenlaks Primer 490 S, ayakkabı üretiminde, zımpara ve silme işlemi yapılmayan PU tabanlara ve yağlı derilere yapışma öncesi uygulanan yüzey hazırlama çözeltisidir.
Denlaks Primer NY 425Solvent Bazlı PrimerAyakkabıDenlaks Primer NY 425, ayakkabı üretiminde, zımpara ve silme işlemi yapılmayan PU tabanlara ve yağlı derilere yapışma öncesi uygulanan yüzey hazırlama çözeltisidir.
Denlaks Primer 285 SSolvent Bazlı PrimerAyakkabıDenlaks Primer 285 S, doğal kauçuk ve termo kauçuk tabanların, doğal ve sentetik deriden sayalara Denlaks yapıştırıcıları ile yapıştırma uygulamasında tabanlarda kullanılan halojenizasyon çözeltisidir.
Denlaks Solvent T Solvent Bazlı PrimerAyakkabıDenlaks Solvent T, ayakkabı üretiminde, solvent aktif bombe ve fortluk malzemeleri aktiflemek için özel formüle edilmiş çözeltidir.
Denlaks Solvent T 1000Solvent Bazlı PrimerAyakkabıDenlaks Solvent T 1000, ayakkabı üretiminde, solvent aktif bombe ve fortluk malzemeleri aktiflemek için formüle edilmiş çözeltidir.
Denlaks Solvent T 2000Solvent Bazlı PrimerAyakkabıDenlaks Solvent T 2000, ayakkabı üretiminde, solvent aktif bombe ve fortluk malzemeleri aktiflemek için formüle edilmiş çözeltidir.
Denlaks Cleaner Solvent Bazlı PrimerAyakkabıDenlaks Cleaner, özellikle spor ayakkabı üretiminde, ambalajlama öncesinde, Denlaks polikloropren yapıştırıcı artıklarının ve taşmaların temizlenmesinde kullanılan bir çözeltidir. Uygulama sonrası finisaj tavsiye edilir.
Denlaks Cleaner CL 1007Solvent Bazlı PrimerAyakkabıDenlaks Cleaner CL 1007, spor ayakkabı üretiminde yüzeyde kalan gümüş kalem izlerini çıkarmada kullanılan bir çözeltidir.
Denlaks Primer 300 SSolvent Bazlı PrimerAyakkabıDenlaks Primer 300 S, doğal kauçuk ve sentetik kauçuk tabanların, doğal ve sentetik deriden sayalara Denlaks yapıştırıcıları ile yapıştırma uygulamasında tabanlarda kullanılan halojenizasyon çözeltisidir.
Denlaks Primer 600 TSolvent Bazlı PrimerAyakkabıDenlaks Primer 600 T, ayakkabı üretiminde, zımpara yapılmamış tabii kauçuk ve sentetik kauçuk tabanlarda Denlaks Primer 300 S’ ten önce sürülen ilk kat yüzey hazırlama çözeltisidir.
Denlaks Denclean 20Solvent Bazlı PrimerAyakkabıDenlaks Denclean 20, özellikle EVA tabana uygun Denlaks yapıştırıcısı ve Primer EVA 97 yüzey hazırlama çözeltisi sürülmeden önce EVA tabana uygulanan EVA temizleme primeridir.
Denlaks T 28Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıAyakkabıDenlaks T 28, solvent bazlı, özel formülasyonla hazırlanmış yapıştırma gücü yüksek, kullanıma hazır, polikloropren esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı imalatında, kösele, suni kösele, deri, suni deri, taban, saya, taban astarı, vardola ve tekstil malzemelerinin yapıştırılmasında, saya hazırlamada, ökçe kaplama ve tespitte, ara işlerinde, EVA taban ve EVA terlik imalatında, Çanta, kemer, saraciye imalatında kullanılır.
Denlaks İnter 49Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıAyakkabıDenlaks İnter 49, solvent bazlı, özel formülasyonla hazırlanmış yapıştırma gücü yüksek, kullanıma hazır, polikloropren esaslı yapıştırıcıdır. Solvent bazlı, özel formülasyonla hazırlanmış yapıştırma gücü yüksek, kullanıma hazır, polikloropren esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı imalatında, kösele, suni kösele, deri, suni deri, taban, saya, taban astarı, vardola ve tekstil malzemelerinin yapıştırılmasında, saya hazırlamada, ökçe kaplama ve tespitte, ara işlerinde, EVA taban ve EVA terlik imalatında, çanta, kemer, saraciye imalatında kullanılır.
Denlaks İnter 333Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıAyakkabıDenlaks Inter 333, solvent bazlı, özel formülasyonla hazırlanmış, yapıştırma gücü yüksek, yapışkanlığı koruma süresi (Open tack time) ve ürün viskozitesi atölye tipi üretim şartlarına uygun, ekonomik, kullanıma hazır, polikloropren esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı imalatında, kösele, suni kösele, deri, suni deri, taban, saya, taban astarı, vardola ve tekstil malzemelerinin yapıştırılmasında, saya hazırlamada, ökçe kaplama ve tespitte, ara işlerinde, EVA taban ve EVA terlik imalatında, çanta, kemer, saraciye imalatında kullanılır.
Denlaks T 640Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıAyakkabıDenlaks T 640, solvent bazlı, özel formülasyonla hazırlanmış, yapıştırma gücü yüksek, yapışkanlığı koruma süresi (Open tack time) ve ürün viskozitesi atölye tipi üretim şartlarına uygun, ekonomik, kullanıma hazır, polikloropren esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı imalatında, kösele, suni kösele, deri, suni deri, taban, saya, taban astarı, vardola ve tekstil malzemelerinin yapıştırılmasında, saya hazırlamada, ökçe kaplama ve tespitte, ara işlerinde, EVA taban ve EVA terlik imalatında, çanta, kemer, saraciye imalatında kullanılır.
Denlaks İnter 500Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıAyakkabıDenlaks İnter 500, solvent bazlı, özel formülasyonla hazırlanmış, yapıştırma gücü yüksek, yapışkanlığı koruma süresi (open tack time) ve ürün viskozitesi atölye tipi üretim şartlarına uygun, ekonomik, kullanıma hazır, polikloropren esaslı yapıştırıcıdır.
Denlaks T 190Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıAyakkabıDenlaks T 190, solvent bazlı, özel formülasyonla hazırlanmış, yapıştırma gücü yüksek, yapışkanlığı koruma süresi (open tack time) ve ürün viskozitesi hem atölye tipi hem de seri üretim şartlarına uygun, ekonomik, kullanıma hazır, polikloropren esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı imalatında, kösele, suni kösele, deri, suni deri, taban, saya, taban astarı, vardola ve tekstil malzemelerinin yapıştırılmasında, saya hazırlamada, ökçe kaplama ve tespitte, ara işlerinde, EVA taban ve EVA terlik imalatında, çanta, kemer, saraciye imalatında kullanılır.
Denlaks T 2424Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıGenelDenlaks T 2424, polikloropen esaslı, solvent bazlı genel maksat yapıştırıcısıdır.
Denlaks T 229Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıGenelDenlaks T 229, polikloropen esaslı, solvent bazlı genel maksat yapıştırıcısıdır.
Denlaks T 988Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıAyakkabıDenlaks T 988, solvent bazlı, özel formülasyonla hazırlanmış, yapıştırma gücü yüksek, tek taraflı, kullanıma hazır, polikloropren esaslı yapıştırıcıdır. Merdane ve zenne çelikli taban üretim makinelerinin üretim hızına uygun yapışkanlığını koruma süresine ve viskoziteye sahiptir.
Denlaks T 5446Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıOtomotivDenlaks T 5446, polikloropren esaslı, solvent bazlı bir genel maksat yapıştırıcısıdır. Araç iç mekanlarında esnek ,sentetik kaplamaların yapıştırılmasında kullanılır.PVC kaplamalar,poliolefin kaplamalar,PVC,PU tabanlı tekstil(halı) yapıştırmalarında başarı ile kullanılır.
Denlaks T 5446 SPRSolvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıOtomotivDenlaks T 5446 SPR, spreylenebilir polikloropren esaslı, solvent bazlı bir genel maksat yapıştırıcısıdır. Araç iç mekanlarında esnek, sentetik kaplamaların yapıştırılmasında kullanılır. PVC kaplamalar, poliolefin kaplamalar, PVC, PU tabanlı tekstil (halı) yapıştırmalarında başarı ile kullanılır.
Denlaks T 4242 SPRSolvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıOtomotivDenlaks T 4242 SPR, spreylenebilir, polikloropren esaslı, solvent bazlı bir genel maksat yapıştırıcısıdır. Araç iç mekanlarında esnek, sentetik kaplamaların yapıştırılmasında kullanılır. PVC kaplamalar, poliolefin kaplamalar, PVC, PU tabanlı tekstil (halı) yapıştırmalarında başarı ile kullanılır.
Denlaks T 6262 SFSolvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıOtomotivDenlaks T 6262 SF, spreylenebilir, polikloropren esaslı, solvent bazlı bir genel maksat yapıştırıcısıdır. Araç iç mekanlarında esnek, sentetik kaplamaların yapıştırılmasında kullanılır. PVC kaplamalar, poliolefin kaplamalar, PVC, PU tabanlı tekstil (halı) yapıştırmalarında başarı ile kullanılır.
Denlaks C 200Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıZeminDenlaks C 200, şeffaf, sentetik elastomer esaslı, solvent bazlı halı yapıştırıcıdır.
Denlaks WPA 7501Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıAyakkabıDenlaks WPA 7501, ayakkabı üretiminde, dikişlere su geçirmez özellik kazandıran, solvent bazlı, elastomer esaslı üründür. Özellikle su geçirmez bot imalatında sayadaki dikişlere çift kat uygulama yapılması gerektiğinden birinci ve ikinci kat uygulaması için farklı renklerde üretilmektedir.
Denlaks PF 615Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıMobilyaDenlaks PF 615, solvent bazlı, özel formülasyonla hazırlanmış, yapıştırma gücü yüksek, kullanıma hazır, polikloropren esaslı postforming yapıştırıcısıdır. Mobilya ve ahşap sanayinde, post-forming uygulamalarında ve laminat kaplamaların MDF, sunta vb. ahşap plakalara yapıştırılmasında kullanılan yüksek yapıştırma gücüne sahip genel amaçlı yapıştırıcıdır.
Denlaks T 626Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıOtomotivDenlaks T 626, polikloropren esaslı, solvent bazlı bir genel maksat yapıştırıcısıdır. Araç iç mekanlarında esnek, sentetik kaplamaların yapıştırılmasında kullanılır. PVC kaplamalar, poliolefin kaplamalar, PVC, PU tabanlı tekstil (halı) yapıştırmalarında başarı ile kullanılır.
Denlaks YD 6476Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıAyakkabıDenlaks YD 6476, solvent bazlı, özel formülasyonla hazırlanmış kimyasallarla, yapıştırma gücü yüksek, kullanıma hazır, elastomer esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı sanayinde suni deri ve tekstilden üretilmiş saya malzemelerinin dikiş öncesi sabitlenmesi işlemi için kullanılır..
Denlaks MİL 4101Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıAyakkabıDenlaks MIL 4101, solvent bazlı, özel formülasyonla hazırlanmış kimyasallarla, yapıştırma gücü yüksek, kullanıma hazır, elastomer esaslı yapıştırıcıdır. Özellikle nitril kauçuk tabanlı askeri botların ve iş güvenliği ayakkabısı üretimi sürecinde kullanılır. Ürünün viskozitesi, bu tür ayakkabıların üretilmesinde kullanılan nitril kauçuk tabanı kalıpta vulkanize ederek yapıştıran robot makinelerde kullanılabilecek inceliktedir. Yapıştırıcı saya üzerine robot fırça yardımı ile uygulandıktan sonra çok kısa sürede kurur ve kalıp içindeki kauçuk hamuru ile birlikte vulkanize edilerek yapışma gerçekleşir.
Denlaks MİL 6101Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıAyakkabıDenlaks MİL 6101, nitril kauçuk tabanlı özellikle askeri bot ve iş güvenlik ayakkabılarının, nitril kauçuk tabanın kalıplanarak sayaya enjeksiyonu süreci ile üretilmeleri esnasında kullanılan üstün vasıflı, robotla imlatta kullanılan yapıştırıcıdır. Yüksek viskoziteli bir ürün olup fırça ile uygulanabilme özelliğine sahiptir.
Denlaks MİL 4051 NVSolvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıAyakkabıDenlaks MİL 4051 NV, solvent bazlı, özel formülasyonla hazırlanmış, yapıştırma gücü yüksek, kullanıma hazır, elastomer esaslı yapıştırıcıdır. Özellikle termo tabanlı ayakkabı üretim sürecinde kullanılır. Ürünün viskozitesi, bu tür ayakkabıların üretilmesinde kullanılan termo kauçuk tabanı kalıpta enjekte ederek yapıştıran robot makinelerde kullanılabilecek inceliktedir. Yapıştırıcı saya veya vardola üzerine fırça yardımı ile uygulandıktan sonra çok kısa sürede kurur ve kalıp içindeki sayaya termo kauçuk enjekte edilmesi ile yapışma gerçekleşir.
Denlaks F 30Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıAyakkabıDenlaks F 30, uygun viskozite ve sürüm özelliği sayesinde tabii deriden üretilmiş saya malzemelerinin dikiş öncesi sabitlenmesi amacı ile kullanılır. Ayrıca saraciye sektöründe, kemer, çanta, vb. ürünlerin üretiminde kullanılır.
Denlaks F 45Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıAyakkabıDenlaks F 45, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, üstün özellikli tabii kauçuk solüsyonudur. Uygun viskozite ve sürüm özelliği sayesinde tabii deriden üretilmiş saya malzemelerinin dikiş öncesi sabitlenmesi amacı ile kullanılır. Ayrıca saraciye sektöründe, kemer, çanta, vb. ürünlerin üretiminde kullanılır.
Denlaks F 60Solvent Bazlı Polikloropren YapıştırıcıAyakkabıDenlaks F 60, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, üstün özellikli tabii kauçuk solüsyonudur. Uygun viskozite ve sürüm özelliği sayesinde tabii deriden üretilmiş saya malzemelerinin dikiş öncesi sabitlenmesi amacı ile kullanılır. Ayrıca saraciye sektöründe, kemer, çanta, vb. ürünlerin üretiminde kullanılır.
Denlaks T 9805Solvent Bazlı Elastomer Esaslı YapıştırıcıAyakkabıDenlaks T 9805, solvent bazlı, özel formülasyonla hazırlanmış, yapıştırma gücü yüksek, tek taraflı, kullanıma hazır, elastomer esaslı yapıştırıcıdır. Yapışkanlığını koruma süresi uzun ve viskozitesi fırça ile uygulamaya uygundur. Özellikle deri ve suni deri mostraların tek taraflı yapıştırılması için formüle edilmiştir.
Denlaks SPG 3060Solvent Bazlı Elastomer Esaslı YapıştırıcıSünger - Yatak - DöşemeDenlaks SPG 3060, tek komponentli, sentetik elastomer esaslı, solvent bazlı, speylenebilir sünger yapıştırıcısıdır. Özellikle mobilya sanayinde, yaylı yatak ve döşeme üretiminde, poliüretan sünger, köpük, keçe, kapitone vb. malzemelerin birbirine veya MDF, sunta, ahşap ve metal gibi yüzeylere yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks SPG 3045Solvent Bazlı Elastomer Esaslı YapıştırıcıSünger - Yatak - DöşemeDenlaks SPG 3045, tek komponentli, sentetik elastomer esaslı, solvent bazlı, speylenebilir sünger yapıştırıcısıdır. Özellikle mobilya sanayinde, yaylı yatak ve döşeme üretiminde, poliüretan sünger, köpük, keçe, kapitone vb. malzemelerin birbirine veya MDF, sunta, ahşap ve metal gibi yüzeylere yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks SPG 3055Solvent Bazlı Elastomer Esaslı YapıştırıcıSünger - Yatak - DöşemeDenlaks SPG 3055, tek komponentli, sentetik elastomer esaslı, solvent bazlı, speylenebilir sünger yapıştırıcısıdır. Özellikle mobilya sanayinde, yaylı yatak ve döşeme üretiminde, poliüretan sünger, köpük, keçe, kapitone vb. malzemelerin birbirine veya MDF, sunta, ahşap ve metal gibi yüzeylere yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks TP 3100Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 3100, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks TP 3100 LVSolvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 3100 LV, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında ilk kat yapıştırıcı olarak kullanılır.
Denlaks TP 8600Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 8600, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında ilk kat yapıştırıcı olarak kullanılır.
Denlaks TP 3300Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 3300, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında ilk kat yapıştırıcı olarak kullanılır.
Denlaks TP 2102Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 2102, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks TP 2102 TFSolvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 2102 TF, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, toluen içermeyen, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks TP 8300Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 8300, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks TP 1515 ESolvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 1515 E, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Denlaks TP 1515 E, yağlı deriler için ilk kat yapıştırıcı olup, zımparalanmış yağlı ve emici derilerin yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks T 1500 Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabı - OtomotivDenlaks T 1500, ayakkabı ve otomotiv sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır.
Denlaks TP 88 TSolvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 88 T, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, ekonomik, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır. Özellikle PVC ve PU tabanlı terlik üretiminde hem seri hem de atölye tipi terlik üretimine uygun viskoziteye ve aktivasyon derecesine sahiptir.
Denlaks TP 88 T LVSolvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 88 T LV, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, ekonomik, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks TP 880 T Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 880 T, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, ekonomik, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır.
Denlaks TP 3600 HVSolvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 3600 HV, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, ekonomik, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks TP 3202 KSolvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 3202 K, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, ekonomik, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks T 189Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks T 189, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, ekonomik, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks TP 4088Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 4088, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, ekonomik, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks TP 5200Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabı - GenelDenlaks TP 5200, PVC, PU ve neolit gibi malzemelerin yapıştırılmasında kullanılan poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır.
Denlaks TP 8100Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 8100, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, ekonomik, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks TP 7600Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 7600, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, ekonomik, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks KL 180Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıGenelDenlaks KL 180, tekstil sektöründe serigrafi prosesinde kalıba tül yapıştırma işleminde kullanılan kırmızı renkli PU esaslı yapıştırıcıdır.
Denlaks TP 880 KSolvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 880 K, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, ekonomik, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks TP 4102 KSolvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 4102 K, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, ekonomik, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks TP 770 KSolvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 770 K, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, ekonomik, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks TP 770Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıMermerDenlaks TP 770, doğal taş, mermer endüstrisi için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır.
Denlaks TP 990Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıMermerDenlaks TP 990, doğal taş, mermer endüstrisi için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır.
Denlaks TP 2001Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 2001, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, ekonomik, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, uygun Denlaks Primerleri kullanılarak, PVC, PU, TR, tabii kauçuk, sentetik kauçuk, termo kauçuk, kösele, neolit, EVA, mikrolight rubber ve TPU tabanların deri, suni deri ve tekstilden üretilmiş sayalara yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks TP 2105 CSolvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 2105 C, ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde, özellikle ısıya hassas malzemelerin, düşük sıcaklıkta (30°C–40°C) aktive olarak PVC ve PU tabanlara yapıştırılmasında kullanılır. Çok seri yapıştırma yapılabilirse (1–3 dakika içinde) aktivasyon yapılmadan da uygulama yapılabilir.
Denlaks TP 1600Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıOtomotivDenlaks T 1500, ayakkabı ve otomotiv sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır.
Denlaks TP 1700Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabıDenlaks TP 1700 ayakkabı sektörü için geliştirilmiş, solvent bazlı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır. Kauçuk poliüretan enjeksiyonunda kullanılır.
Denlaks WPR 6565Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıMobilyaDenlaks WPR 6565, mobilya sektöründe alüminyum veya plastik profil ve profillerin ahşap desenli PVC veya benzeri folyolar ile kaplanması prosesinde kullanılan çift komponentli PU esaslı yüksek yapışma gücğne sahip yapıştırıcıdır.
Denlaks TP 110Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıGenelDenlaks TP 110, yangın hortumları üretiminde kullanılan poliüretan bazlı yapıştırıcıdır.
Denlaks TP 5200Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıAyakkabı - GenelDenlaks TP 5200, uygun Denlaks Primerleri kullanarak, kauçuk,TR,PVC, PU ve neolit gibi malzemelerin yapıştırılmasında kullanılan poliüretan reçine esaslı yapıştırıcıdır.
Denlaks MPT 1100Su Bazlı YapıştırıcıMobilya Denlaks MPT 1100, su bazlı, tek komponentli de kullanılabilen membran pres yapıştırıcısıdır.
Denlaks MPT 1300Su Bazlı YapıştırıcıMobilya Denlaks MPT 1300, tutkalı membran pres uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş, tek komponentli su bazlı poliüretan dispersiyondur.
Denlaks MPT 1500Su Bazlı YapıştırıcıMobilya Denlaks MPT 1500, tutkalı membran pres uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş, tek komponentli su bazlı poliüretan dispersiyondur.
Denlaks MPT 1600Su Bazlı YapıştırıcıMobilya Denlaks MPT 1600, tutkalı membran pres uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş, tek komponentli su bazlı poliüretan dispersiyondur.
Denlaks MPT 1700Su Bazlı YapıştırıcıMobilya Denlaks MPT 1700, tutkalı membran pres uygulamaları için özel olarak üretilmiş reaktif, tek komponentli su bazlı poliüretan dispersiyondur.
Denlaks WB 104Su Bazlı YapıştırıcıOtomotivDenlaks WB 104, solvent içermeyen, kullanıma hazır, basınca duyarlı, su bazlıı polivinil asetat dispersiyondur. Araç içindeki esnek, sentetik zemin, duvar kaplama ve profillerin yapıştırılmasında kullanılır. Ayrıca PVC/CV ve poliolefin kaplamalar ve kauçuk zemin karolarının araç içi zemin malzemelerine yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks SB 128Su Bazlı YapıştırıcıAyakkabıDENLAKS SB 128, tek komponentli, polikloropren esaslı, su bazlı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde saya yapıştırma işlerinde başarı ile kullanılır. Yüksek ısıl dayanıma sahiptir.
Denlaks SB TS 30Su Bazlı YapıştırıcıAyakkabıDenlaks SB TS 30, saraciye sektöründe çanta, cüzdan yapımında deri-deri, deri-file yapışmasında kullanılır.
Denlaks MC 55Su Bazlı YapıştırıcıAyakkabı DENLAKS MC 55, kullanıma hazır, su bazlı vinil akrilik dispersiyonudur. Saya yapımında kullanılan deri, kumaş, sünger, astar gibi malzemelerin yapıştırmalarında kullanılabilecek ideal bir yapıştırıcıdır. Ön yapışma yeteneğinin yüksek olması sebebiyle saraciyede kemer, çanta üretiminde de başarı ile kullanılır.
Denlaks MC 29Su Bazlı YapıştırıcıAyakkabıDenlaks MC 29, su bazlı dispersiyon yapıştırıcıdır. Kemer, çanta ve saya üretiminde özellikle deri ve kumaş kıvırma uygulamalarında başarı ile kullanılır. Yapıştırılacak materyalin yapısına ve çalışma ortamının sıcaklık ve nemine bağlı olarak açık kalma süresi 3 güne kadar uzayabilir.
Denlaks TK 580 Su Bazlı YapıştırıcıGenelDenlaks TK 580, genel amaçlı bir çok sektörde kullanılabilen su bazlı PSA dispersiyonudur.
Denlaks Denol P 620Su Bazlı YapıştırıcıKırtasiye - AmbalajDenlaks Denol P 620, karton koli yapıştırma işlemleri için geliştirilmiş su bazlı kontak yapıştırıcıdır.
Denlaks WPF 70Su Bazlı YapıştırıcıMobilya Denlaks WPF 70, kullanıma hazır, su bazlı postforming yapıştırıcısıdır. Yüksek ısıl dayanım değerleri ve elastik film özelliği ile ısıl işlem sırasında mükemmel tutunum sağlar.
Denlaks STY 1050Su Bazlı YapıştırıcıTuhafiyeDenlaks STY 1050, dekor olarak kullanılacak taş, boncuk yapıştırma işlerinde için geliştirilmiş stiren akrilik dispersiyondur.
Denlaks SL 210Su Bazlı YapıştırıcıAmbalajDenlaks SL 210, kağıt laminasyonunda alüminyum, PE, PP folyo kaplama, selofanlı yüzeylerin yapıştırılmasında kullanılır. Ayrıca hızlı kuruma ve ıslak yapışma özellikleri ile film laminasyon sistemlerinde alüminyum, polietilen ve polipropilen filmlerin laminasyonunda manuel ve otomatik makinalarda kullanılabilir.
Denlaks SB 126Su Bazlı YapıştırıcıAyakkabı Denlaks SB 126, su bazlı polikloropren dispersiyonudur. Emici ve emici olmayan yüzeylerde çok kısa zamanda çok hızlı tutunum sağlar. Esnek yapısı ve düşük viskozite değeri ile pistole ile uygulamalarda kolaylık sağlar.
Denlaks WB 105Su Bazlı YapıştırıcıOtomotiv - Zemin Denlaks WB 105, solvent içermeyen, kullanıma hazır, basınca duyarlı, akrilik dispersiyondur. Araç içindeki esnek, sentetik zemin, duvar kaplama ve profillerin yapıştırılmasında kullanılır. Ayrıca PVC/CV ve poliolefin kaplamalar ve kauçuk zemin karolarının araç içi zemin malzemelerine yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks SD 40Su Bazlı YapıştırıcıTekstilDenlaks SD 40, plastifiyan içermeyen su bazlı EVA dispersiyonudur. Sahip olduğu ortalama viskozite değeri esnek, şeffaf film yapısı ile özellikle ıslak laminasyon uygulamalarında plastik ve non polar yüzeylerin laminasyonunda kullanılır.
Denlaks DenmarinPoliüretan YapıştırıcıMobilya - YatDenlaks Denmarin, DIN EN 204 ve D4 standartlarına uygun, tek komponentli poliüretan esaslı suya dayanıklı bir yapıştırıcıdır. Mobilya sektöründe, her türlü dayanıklılık gerektiren uygulamalarda ve yapışması güç parlak yüze uygulamalarında kullanılır. Yat imalatında her türlü iç ve dış cephelerde, sandviç panel imalatında, seramik, metal, beton gibi yapıştırılması güç her türlü malzemede kullanılır.Kuruduktan sonra deniz suyuna ve alkaline dayanıklıdır.
Denlaks ADS 2503Poliüretan YapıştırıcıZeminDenlaks ADS 2503, çift komponentli, solvent içermeyen, yüksek yapıştırma gücüne sahip, poliüretan bazlı yapıştırıcıdır. TPU ve kauçuktan üretilmiş zemin karolarının,polistiren, polistiren polietilen,metal ve tahta levhaların beton, asfalt,granit zemin üzerine yapıştırılmasında kullanılır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
Denlaks PU 99Poliüretan YapıştırıcıZeminDenlaks PU 99, çift komponentli, solvent içermeyen, yüksek yapıştırma gücüne sahip, poliüretan bazlı yapıştırıcıdır. Güçlü yapıştırma özelliği ve hızlı reaksiyon kabiliyeti ile cam, plastik ve metal gibi zor yapışan yüzeylerin işlenmesine olanak verir. Suya ve ısıya karşı mukavim olup, dış mekan uygulamalarında kullanılabilir.
Denlaks SB 210Su Bazlı YapıştırıcıAyakkabı Denlaks SB 210, çift bileşenli su bazlı poliüretan yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde taban montajında başarı ile kullanılır. Uygun Denlaks primerleri (yüzey hazırlayıcı kimyasalları) uygulaması ile termo, sentetik ve doğal kauçuk esaslı tabanların yapıştırılmasında da kullanılır. Fırça ile uygulanır.
Denlaks SB 350Su Bazlı YapıştırıcıAyakkabıDenlaks SB 350, çift komponentli su bazlı poliüretan dispersiyonudur. Özellikle PVC, PU ve termo kauçuk tabanların yapıştırılmasında kullanılan düşük viskoziteli yapıştırıcıdır. Pistole ile uygulanır.
Denlaks Denfoam M 50 Su Bazlı YapıştırıcıDiğer Denlaks Denfoam M 50, solvent içermeyen tek komponentli poliüretan prepolimeridir. Her türlü suya dayanıklılık gerektiren uygulamalarda kullanılabilen özellikle bulaşık süngeri üretiminde sünger keçe yapışmaasında başarı ile kullanılır.
 
 
 
       
 
       
DENLAKS ÜRÜNLERİMİZ SEKTÖRLER BİZE ULAŞIN
> Hakkımızda > Solvent Bazlı Yapıştırıcılar > Ayakkabı > İletişim
> Kalite Sistemleri > Su Bazlı Yapıştırıcılar > Tekstil, Laminasyon ve Halı > İş Olanakları
> Satış Noktaları > Hotmelt Yapıştırıcılar > Mobilya ve Ahşap  
> Bilgi Toplumu Hizmetleri > Kişisel Verilerin Korunması > Poliüretan Yapıştırıcılar > Kağıt ve Ambalaj
> İndirmeler   > Ulaşım

  Tüm hakları Oynurden firmasına aittir.