Language :.
Ana Sayfa > Kalite ve Çevre              
       
   
       

ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYET VE ŞİKÂYETLERİ YÖNETİM PROSEDÜRÜ
HyperLink
 
   
  KALİTE ve ÇEVRE POLİTİKAMIZ; kaliteyi, en ideal şartlarda ve çevreye zarar vermeden oluşabilecek kirliliği önleyerek üretmek, ulusal mevzuat, müşteri memnuniyet şartlarını ve diğer müşteri şartlarını yerine getirmek; tüm personelimize en iyi yaşam koşullarını sağlamak ve müşterilerimize yüksek kalitedeki ürünlerimizle en mükemmel hizmeti vermek, POLİTİKAMIZIN ESASLARIDIR.

Ayrıca ülkemizi dış pazarlarda en iyi şekilde temsil edip, “DENLAKS”I DÜNYA MARKASI YAPMAK ana hedefimizdir. Politikamızın diğer hedeflerinden biri de değerlendirilmiş “ZAMAN”dır. “Zamanı tekrar elde edilemeyen bir hammadde” olarak algılarız. Onu en iyi şekilde pozitif enerjiye çevirip üretimimize kattığımızda, “KALİTE ve ÇEVRE YÖNETİMİ SİSTEMİMİZİ” sürekli geliştirerek, ürünlerimizi daha ucuza mal edeceğimizi biliriz.

Genel küreselleşme sonucu ülke sınırlarının ekonomik olarak kalktığı düşüncesiyle, tüm dünyayı ülkemiz olarak kabul edip en temiz enerjiyle üretim yapmak ve tüm dünya insanlarına iyi bir gelecek için katma değer sağlamak en önde gelen hedeflerimizdendir.
     
       
 
       
DENLAKS ÜRÜNLERİMİZ SEKTÖRLER BİZE ULAŞIN
> Hakkımızda > Solvent Bazlı Yapıştırıcılar > Ayakkabı > İletişim
> Kalite Sistemleri > Su Bazlı Yapıştırıcılar > Tekstil, Laminasyon ve Halı > İş Olanakları
> Satış Noktaları > Hotmelt Yapıştırıcılar > Mobilya ve Ahşap  
> Bilgi Toplumu Hizmetleri > Kişisel Verilerin Korunması > Poliüretan Yapıştırıcılar > Kağıt ve Ambalaj
> İndirmeler   > Ulaşım

  Tüm hakları Oynurden firmasına aittir.