Language :.
Ana Sayfa > Ürünler              
 
ÜRÜN GRUPLARI
Solvent Bazlı Yapıştırıcılar
Su Bazlı Yapıştırıcılar
Hotmelt Yapıştırıcılar
HMPUR Poliüreten Hotmelt
Finisaj Ürünleri
 
UYGULAMA ALANLARI
Ayakkabı imalatı
Mobilya imalatı
Ambalaj imalatı
Otomotiv Sektörü
Tekstil Ürünleri imalatı
Yatak imalatı
Yapı Sektörü
Yat imalatı
Pencere Uygulamaları
Zemin Uygulamaları
Mozaik, Mermer ve Taş Uyg.
Tuhafiye Ürünleri imalatı
Kırtasiye Ürünleri imalatı
Genel Amaçlı Yapıştırıcılar
Diğer
 
 
   
 
ÜRÜN ADIÜRÜN GRUBUUYGULAMAAÇIKLAMA
Denlaks MPT 1500Su Bazlı YapıştırıcıMobilya Denlaks MPT 1500, tutkalı membran pres uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş, tek komponentli su bazlı poliüretan dispersiyondur.
Denlaks WB 104Su Bazlı YapıştırıcıOtomotivDenlaks WB 104, solvent içermeyen, kullanıma hazır, basınca duyarlı, su bazlıı polivinil asetat dispersiyondur. Araç içindeki esnek, sentetik zemin, duvar kaplama ve profillerin yapıştırılmasında kullanılır. Ayrıca PVC/CV ve poliolefin kaplamalar ve kauçuk zemin karolarının araç içi zemin malzemelerine yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks SB 128Su Bazlı YapıştırıcıAyakkabıDENLAKS SB 128, tek komponentli, polikloropren esaslı, su bazlı yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde saya yapıştırma işlerinde başarı ile kullanılır. Yüksek ısıl dayanıma sahiptir.
Denlaks SB TS 30Su Bazlı YapıştırıcıAyakkabıDenlaks SB TS 30, saraciye sektöründe çanta, cüzdan yapımında deri-deri, deri-file yapışmasında kullanılır.
Denlaks MC 55Su Bazlı YapıştırıcıAyakkabı DENLAKS MC 55, kullanıma hazır, su bazlı vinil akrilik dispersiyonudur. Saya yapımında kullanılan deri, kumaş, sünger, astar gibi malzemelerin yapıştırmalarında kullanılabilecek ideal bir yapıştırıcıdır. Ön yapışma yeteneğinin yüksek olması sebebiyle saraciyede kemer, çanta üretiminde de başarı ile kullanılır.
Denlaks MC 29Su Bazlı YapıştırıcıAyakkabıDenlaks MC 29, su bazlı dispersiyon yapıştırıcıdır. Kemer, çanta ve saya üretiminde özellikle deri ve kumaş kıvırma uygulamalarında başarı ile kullanılır. Yapıştırılacak materyalin yapısına ve çalışma ortamının sıcaklık ve nemine bağlı olarak açık kalma süresi 3 güne kadar uzayabilir.
Denlaks TK 580 Su Bazlı YapıştırıcıGenelDenlaks TK 580, genel amaçlı bir çok sektörde kullanılabilen su bazlı PSA dispersiyonudur.
Denlaks WPF 70Su Bazlı YapıştırıcıMobilya Denlaks WPF 70, kullanıma hazır, su bazlı postforming yapıştırıcısıdır. Yüksek ısıl dayanım değerleri ve elastik film özelliği ile ısıl işlem sırasında mükemmel tutunum sağlar.
Denlaks WB 105Su Bazlı YapıştırıcıOtomotiv - Zemin Denlaks WB 105, solvent içermeyen, kullanıma hazır, basınca duyarlı, akrilik dispersiyondur. Araç içindeki esnek, sentetik zemin, duvar kaplama ve profillerin yapıştırılmasında kullanılır. Ayrıca PVC/CV ve poliolefin kaplamalar ve kauçuk zemin karolarının araç içi zemin malzemelerine yapıştırılmasında kullanılır.
Denlaks SB 210Su Bazlı YapıştırıcıAyakkabı Denlaks SB 210, çift bileşenli su bazlı poliüretan yapıştırıcıdır. Ayakkabı üretiminde taban montajında başarı ile kullanılır. Uygun Denlaks primerleri (yüzey hazırlayıcı kimyasalları) uygulaması ile termo, sentetik ve doğal kauçuk esaslı tabanların yapıştırılmasında da kullanılır. Fırça ile uygulanır.
Denlaks SB 350Su Bazlı YapıştırıcıAyakkabıDenlaks SB 350, çift komponentli su bazlı poliüretan dispersiyonudur. Özellikle PVC, PU ve termo kauçuk tabanların yapıştırılmasında kullanılan düşük viskoziteli yapıştırıcıdır. Pistole ile uygulanır.
 
 
 
       
 
       
DENLAKS ÜRÜNLERİMİZ SEKTÖRLER BİZE ULAŞIN
> Hakkımızda > Solvent Bazlı Yapıştırıcılar > Ayakkabı > İletişim
> Kalite Sistemleri > Su Bazlı Yapıştırıcılar > Tekstil, Laminasyon ve Halı > İş Olanakları
> Satış Noktaları > Hotmelt Yapıştırıcılar > Mobilya ve Ahşap  
> Bilgi Toplumu Hizmetleri > Kişisel Verilerin Korunması > Poliüretan Yapıştırıcılar > Kağıt ve Ambalaj
> İndirmeler   > Ulaşım

  Tüm hakları Oynurden firmasına aittir.