Language :.
Ana Sayfa > Ürünler              
 
ÜRÜN GRUPLARI
Solvent Bazlı Yapıştırıcılar
Su Bazlı Yapıştırıcılar
Hotmelt Yapıştırıcılar
HMPUR Poliüreten Hotmelt
Finisaj Ürünleri
 
UYGULAMA ALANLARI
Ayakkabı imalatı
Mobilya imalatı
Ambalaj imalatı
Otomotiv Sektörü
Tekstil Ürünleri imalatı
Yatak imalatı
Yapı Sektörü
Yat imalatı
Pencere Uygulamaları
Zemin Uygulamaları
Mozaik, Mermer ve Taş Uyg.
Tuhafiye Ürünleri imalatı
Kırtasiye Ürünleri imalatı
Genel Amaçlı Yapıştırıcılar
Diğer
 
 
   
 
ÜRÜN ADIÜRÜN GRUBUUYGULAMAAÇIKLAMA
Denlaks PS 7050Hotmelt YapıştırıcıAyakkabıDenlaks PS 7050, açık sarı-şeffaf, kalıp hotmelt yapıştırıcı. Farklı yüzeylere iyi penetrasyon ve yüksek yapışma gücüne sahiptir. Ayakkabı sektöründe; deri, keçe ve EVA ile taban astarı yapıştırma işleminde kullanılır.
Denlaks PS 7200Hotmelt YapıştırıcıAyakkabıDenlaks PS 7200, su beyazı-şeffaf, kalıp hotmelt yapıştırıcı. Açık renk, mükemmel ısıl dayanım, farklı yüzeylere iyi penetrasyon ve yüksek yapışma gücüne sahiptir. Ayakkabı sektöründe; deri, keçe ve EVA ile taban astarı yapıştırma işleminde kullanılır.
Denlaks S 7500Hotmelt YapıştırıcıAyakkabıDenlaks S 7500, beyazı-şeffaf, hotmelt yapıştırıcı. Açık renk, mükemmel ısıl dayanım, farklı yüzeylere iyi penetrasyon sahiptir. Ayakkabı sektöründe; Kalıp–çelikli veya çeliksiz taban astarı montajında, çivi veya zımba teli yerine sabitleme amacıyla kullanılmaktadır.
Denlaks PM 1010Hotmelt YapıştırıcıAmbalajDenlaks PM 1010, renksiz ve kokusuz, yüksek ısıl dayanıma sahip hot melt yapıştırıcı. Seri üretimler için mükemmel yapışma ve temiz uygulanabilirlik özelliklerine sahiptir. Ambalaj sektöründe; laksız kâğıt, oluklu mukavva, karton, tepsi kutuların kapatılmasında kullanılır. Gıda ambalajlarında kullanılabilir.
Denlaks PM 1225Hotmelt YapıştırıcıAmbalajDenlaks PM 1225, üstün performanslı, yüksek yapışma ve yüksek ısıl dayanıma sahip hotmelt yapıştırıcı. Seri üretimler için mükemmel yapışma ve temiz uygulanabilirlik özelliklerine sahiptir. Ambalaj sektöründe; laksız kâğıt, oluklu mukavva, karton, tepsi kutuların kapatılmasında kullanılır. Ambalaj sektöründe yapışması güç yüzeylerin (ör: cilalı yüzeyler, plastik film veya wax kaplı yüzeylerin) yapıştırılmasında kullanılır. Gıda ambalajlarında kullanılabilir.
Denlaks PM 1005Hotmelt YapıştırıcıAmbalajDenlaks PM 1005, ambalaj sektörü için tasarlanmış yüksek performanslı hotmelt yapıştırıcı. Seri üretimler için mükemmel yapışma ve temiz uygulanabilirlik özelliklerine sahiptir. Ambalaj sektöründe; laksız kâğıt, oluklu mukavva, karton, tepsi kutuların kapatılmasında kullanılır.
Denlaks PM 1300LTHotmelt YapıştırıcıAmbalajDenlaks PM 1300 LT, düşük sıcaklıkta uygulanabilen, kutu ve karton kapama işlemleri için formüle edilmiş yüksek kaliteli hotmelt yapıştırıcı. Mükemmel yapışma ve kolay uygulanabilirlik özelliklerine sahiptir. Ambalaj sektöründe; laksız kâğıt, oluklu mukavva, karton, tepsi kutuların kapatılmasında kullanılır. Gıda ambalajlarında kullanılabilir.
Denlaks PS 5001Hotmelt YapıştırıcıAmbalajDenlaks PS 5001, çeşitli yüzeylere mükemmel yapışma özelliğine sahip, düşük viskoziteli PSA hotmelt yapıştırıcıtir. Açık renkli ve mükemmel uygulanabilme özelliği gösterir. Ambalaj sektöründe; etiketleme uygulamalarında kullanılır.
Denlaks SPG 7014Hotmelt YapıştırıcıTekstil - YatakDenlaks SPG 7014, açık sar-şeffaf, kalıp hotmelt yapıştırıcıtir. Farklı yüzeylere iyi penetrasyon ve yüksek yapışma gücüne sahiptir. Sünger, keçe ve kapitone, termo gibi çeşitli yüzeylerin yapıştırma işleminde kullanılır.
Denlaks SPG 7012Hotmelt YapıştırıcıTekstil - YatakDenlaks SPG 7012, su beyazı-şeffaf, kalıp hotmelt yapıştırıcıtir. Farklı yüzeylere iyi penetrasyon ve yüksek yapışma gücüne sahiptir. Sünger, keçe ve kapitone, termo gibi çeşitli yüzeylerin yapıştırma işleminde kullanılır.
 
 
 
       
 
       
DENLAKS ÜRÜNLERİMİZ SEKTÖRLER BİZE ULAŞIN
> Hakkımızda > Solvent Bazlı Yapıştırıcılar > Ayakkabı > İletişim
> Kalite Sistemleri > Su Bazlı Yapıştırıcılar > Tekstil, Laminasyon ve Halı > İş Olanakları
> Satış Noktaları > Hotmelt Yapıştırıcılar > Mobilya ve Ahşap  
> Bilgi Toplumu Hizmetleri > Kişisel Verilerin Korunması > Poliüretan Yapıştırıcılar > Kağıt ve Ambalaj
> İndirmeler   > Ulaşım

  Tüm hakları Oynurden firmasına aittir.