Language :.
Ana Sayfa > Ürünler              
 
ÜRÜN GRUPLARI
Solvent Bazlı Yapıştırıcılar
Su Bazlı Yapıştırıcılar
Hotmelt Yapıştırıcılar
HMPUR Poliüreten Hotmelt
Finisaj Ürünleri
 
UYGULAMA ALANLARI
Ayakkabı imalatı
Mobilya imalatı
Ambalaj imalatı
Otomotiv Sektörü
Tekstil Ürünleri imalatı
Yatak imalatı
Yapı Sektörü
Yat imalatı
Pencere Uygulamaları
Zemin Uygulamaları
Mozaik, Mermer ve Taş Uyg.
Tuhafiye Ürünleri imalatı
Kırtasiye Ürünleri imalatı
Genel Amaçlı Yapıştırıcılar
Diğer
 
 
   
 
ÜRÜN ADIÜRÜN GRUBUUYGULAMAAÇIKLAMA
Denlaks Denpur 3500PUR Hotmelt YapıştırıcıMobilyaDenlaks Denpur 3500, özel olarak formüle edilmiş reaktif poliüretan hotmelt yapıştırıcı. Mükemmel sıcak/soğuk direnci ve nem direncine, güçlü ilk tutunum özelliklerine sahiptir. Genel mobilya sektörü; düz laminasyon ve sandviç panel uygulamalarında kullanılır.
Denlaks WPR 6565Solvent Bazlı Poliüretan YapıştırıcıMobilyaDenlaks WPR 6565, mobilya sektöründe alüminyum veya plastik profil ve profillerin ahşap desenli PVC veya benzeri folyolar ile kaplanması prosesinde kullanılan çift komponentli PU esaslı yüksek yapışma gücğne sahip yapıştırıcıdır.
Denlaks MPT 1500Su Bazlı YapıştırıcıMobilya Denlaks MPT 1500, tutkalı membran pres uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş, tek komponentli su bazlı poliüretan dispersiyondur.
Denlaks WPF 70Su Bazlı YapıştırıcıMobilya Denlaks WPF 70, kullanıma hazır, su bazlı postforming yapıştırıcısıdır. Yüksek ısıl dayanım değerleri ve elastik film özelliği ile ısıl işlem sırasında mükemmel tutunum sağlar.
Denlaks DenmarinPoliüretan YapıştırıcıMobilya - YatDenlaks Denmarin, DIN EN 204 ve D4 standartlarına uygun, tek komponentli poliüretan esaslı suya dayanıklı bir yapıştırıcıdır. Mobilya sektöründe, her türlü dayanıklılık gerektiren uygulamalarda ve yapışması güç parlak yüze uygulamalarında kullanılır. Yat imalatında her türlü iç ve dış cephelerde, sandviç panel imalatında, seramik, metal, beton gibi yapıştırılması güç her türlü malzemede kullanılır.Kuruduktan sonra deniz suyuna ve alkaline dayanıklıdır.
 
 
 
       
 
       
DENLAKS ÜRÜNLERİMİZ SEKTÖRLER BİZE ULAŞIN
> Hakkımızda > Solvent Bazlı Yapıştırıcılar > Ayakkabı > İletişim
> Kalite Sistemleri > Su Bazlı Yapıştırıcılar > Tekstil, Laminasyon ve Halı > İş Olanakları
> Satış Noktaları > Hotmelt Yapıştırıcılar > Mobilya ve Ahşap  
> Bilgi Toplumu Hizmetleri > Kişisel Verilerin Korunması > Poliüretan Yapıştırıcılar > Kağıt ve Ambalaj
> İndirmeler   > Ulaşım

  Tüm hakları Oynurden firmasına aittir.