Language :.
Ana Sayfa > Ürünler              
 
ÜRÜN GRUPLARI
Solvent Bazlı Yapıştırıcılar
Su Bazlı Yapıştırıcılar
Hotmelt Yapıştırıcılar
HMPUR Poliüreten Hotmelt
Finisaj Ürünleri
 
UYGULAMA ALANLARI
Ayakkabı imalatı
Mobilya imalatı
Ambalaj imalatı
Otomotiv Sektörü
Tekstil Ürünleri imalatı
Yatak imalatı
Yapı Sektörü
Yat imalatı
Pencere Uygulamaları
Zemin Uygulamaları
Mozaik, Mermer ve Taş Uyg.
Tuhafiye Ürünleri imalatı
Kırtasiye Ürünleri imalatı
Genel Amaçlı Yapıştırıcılar
Diğer
 
 
   
 
ÜRÜN ADIÜRÜN GRUBUUYGULAMAAÇIKLAMA
Denlaks Denpur 3500PUR Hotmelt YapıştırıcıMobilyaDenlaks Denpur 3500, özel olarak formüle edilmiş reaktif poliüretan hotmelt yapıştırıcı. Mükemmel sıcak/soğuk direnci ve nem direncine, güçlü ilk tutunum özelliklerine sahiptir. Genel mobilya sektörü; düz laminasyon ve sandviç panel uygulamalarında kullanılır.
Denlaks Denpur 5500PUR Hotmelt YapıştırıcıMobilyaDenlaks Denpur 5500, özel olarak formüle edilmiş reaktif poliüretan hotmelt yapıştırıcı. Mükemmel sıcak/soğuk direnci ve nem direncine, güçlü ilk tutunum özelliklerine sahiptir. Mobilya sektörü; profil sarma uygulamalarında kullanılır.
Denlaks Denpur 9500PUR Hotmelt YapıştırıcıPencereDenlaks Denpur 9500, çevre koşullarına maksimum dayanıklılık gösteren özel olarak formüle edilmiş reaktif poliüretan hotmelt yapıştırıcı. Mükemmel sıcak/soğuk direnci ve nem direncine, güçlü ilk tutunum özelliklerine sahiptir. Mobilya sektörü; PVC ve Alüminyum pencere profilleri, PVC eşikleri ve çeşitli dış profil uygulamalarında kullanılmaktadır.
Denlaks Denpur 5510PUR Hotmelt YapıştırıcıMobilyaDenlaks Denpur 5510, özel olarak formüle edilmiş reaktif poliüretan hotmelt yapıştırıcı. Mükemmel sıcak/soğuk direnci ve nem direncine, güçlü ilk tutunum özelliklerine sahiptir. Kürleşme zamanı; ortam şartlarına bağlı olarak yaklaşık 2-3 gündür. mobilya sektörü; profil sarma uygulamalarında kullanılır.
Denlaks Denpur 8500PUR Hotmelt YapıştırıcıTekstilDenlaks Denpur 8500, özel olarak formüle edilmiş reaktif poliüretan hotmelt yapıştırıcı. Mükemmel sıcak/soğuk direnci ve nem direncine, güçlü ilk tutunum özelliklerine sahiptir. Tekstil sektörü; kumaş-kumaş yapıştırma ve ince film laminasyon uygulamalarında kullanılır.
 
 
 
       
 
       
DENLAKS ÜRÜNLERİMİZ SEKTÖRLER BİZE ULAŞIN
> Hakkımızda > Solvent Bazlı Yapıştırıcılar > Ayakkabı > İletişim
> Kalite Sistemleri > Su Bazlı Yapıştırıcılar > Tekstil, Laminasyon ve Halı > İş Olanakları
> Satış Noktaları > Hotmelt Yapıştırıcılar > Mobilya ve Ahşap  
> Gazete-Den > Poliüretan Yapıştırıcılar > Kağıt ve Ambalaj
> İndirmeler   > Ulaşım

  Tüm hakları Oynurden firmasına aittir.